БАТЬКІВСЬКА СТОРІНКА

Додаткова важлива інформація для батьків та учнів

Відсутність дитини в школі

Відсутність без поважних причин вважається прогулом. Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску). У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.

Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

1. Персональна хвороба
2. Призначений візит до лікаря
3. Смерть близьких родичів
4. Участь в організованих школою заходах впродовж навчального часу
5. Непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі
6. Сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву

Запізнення/ дочасне закінчення занять

Факт запізнення та дочасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь)

Телефонний зв’язок

Контроль за особистими речами

Учні не повинні залишати без догляду телефони, гроші та інші цінні речі. Задля запобігання зникнень, школа просить батьків обмежити суми виданих дітям грошей мінімальним запасом на кишенькові витрати.

Медичні обмеження

Батьки повинні вказати заздалегідь медичні обмеження (потреби, особливості) учня (наявність алергії, ліках для поточного лікування тощо).

Харчування в школі

Школа забезпечує учнів одноразовим гарячим харчуванням, яке надається під час обідньої перерви .Учні можуть додатково брати з собою бутерброди, сухе печиво тощо. Не дозволяється приносити до школи та споживати небезпечні для здоров’я продукти (суха вермішель, чіпси, сухарики, жувальні гумки, «Кока-кола» тощо). Школа також забезпечує учнів питною водою гарантованої якості.

Домашні завдання

Виконання домашніх завдань є обов’язковим. Контроль за їх виконанням є прерогативою батьків. Систематичне  невиконання домашніх завдань є порушенням навчальної дисципліни.

Чергування по школі

Незважаючи на те, що школа має власний персонал для прибирання приміщень, з метою виховання відповідального ставлення до порядку та чистоти, учні школи залучаються до чергування. Зазвичай таким чергуванням є підмітання після уроків класної кімнати, витирання дошки від написів та піднімання стільців на парти для наступного вологого прибирання, яке здійснюють технічні працівники.

Грубі порушення шкільних правил, які є підставою для занесення до внутрішкільного обліку:

Фізичне насильство (бійка)
 Крадіжка або спроба крадіжки
Свідоме руйнування приміщення школи, особистої власності або дії, що сприяють цьому
 Систематичні пропуски уроків без поважної причини
 Володіння, використання або розповсюдження алкоголю, тютюнових виробів інших недозволених законом речей
 Систематичне невиконання домашніх завдань через неповажні причини
 Використання брудного, зневажливого мовлення
Аморальна поведінка, що псує позитивний імідж школи.
 Володіння, використання та розповсюдження матеріалів, що демонструють або заохочують до аморальної поведінки.
 Пропагування світогляду та поведінки, що суперечить моральним  цінностям